Eğitim Tarihi: Diğer Eğitimlerimiz İçin Tıklayınız » 10 Kasım 2017 – 12 Kasım 2017 (tüm gün)
Eğitim Yeri: Radisson Blu Şişli
19 Mayıs
19 Mayıs Cd. No:2,34360 Şişli/İstanbul
Türkiye
Eğitim Ücreti: Her çift için 2100 tl + KDV
İletişim: Serap Kocabay
0212 233 28 38 - 0539 971 25 04
bilgi@psikolojistanbul.com
Kategoriler: Çiftlere Özel

Art and Science of Love

MUTLU BİR İLİŞKİNİN SIRRI, MUTLU İLİŞKİYİ ÖĞRENMEKTEN GEÇİYOR!

Mutlu ilişkinin sırlarını öğrenmek isteyenler için Psikolojistanbul çiftlere özel bir atölye programı hazırladı.

 • İki gün boyunca ilişki ile ilgili sunumlar ve deneyimleyeceğiniz uygulamalarla ilişkinizi güçlendirin ve güncelleyin.
 • Her yaştan her kimlikten her ilişki düzeyinden çiftler katılabilir
 • 6 aylık bir çift terapisinin göesterdiği başarıya benzer sonuçlara ulaşın!
 • Katılanların % 86 oranında sahip olduğu olumlu souçlara siz de ulaşın!

Bu programa katılan çiftler, ilişkisinin şu anki durumu, çift olarak ilişkilerinin güçlü ve gelişmesi gereken yönleri ile gelecekte onları bekleyen riskler ve çözüm yolları ile ilgili bilgi alıyor ve ilişkilerini mutlu bir şekilde sürdürme şansı elde ediyorlar.

İlişki Atölyesi

40 yılı aşkın bir süredir çiftlerle yapılan bilimsel araştırmalara dayanılarak geliştirilmiş olan Mutlu İlişkilerin Formülü Atölye Çalışması, ilişkideki yakınlığınızı ve arkadaşlığınızı hızlı ve etkili biçimde değiştirecek, tartışmalarınızı sağlıklı ve pozitif bir şekilde yönetmenizi sağlayacak. Partnerinizle yeniden bağ kurarken “bunu birlikte yapabiliriz” diyebiliyor olacaksınız. Günlük hayatta kullanabileceğiniz ve ilişkinizi güçlendirecek kart oyunları, çeşitli materyaller ve çok sayıda tüyo sizlerle paylaşılıyor olacak.

ATÖLYE PROGRAMI

Bilim… Programımız 40 yıl boyunca 3000 den fazla çiftle yapılmış araştırmalara dayanarak geliştirildi. Programımız, mutlu bir ilişki ile ilgili söylencelere, ideallere ve mottolara değil; mutlu ve istikrarlı bir şekilde ilişkilerini sürdüren çiftlerden öğrendiğimiz gerçekten işe yarayan araştırma temelli bilgilere dayanıyor. Bu atölye çalışmasına katılanların % 86 sı ilişkisinin daha olumlu devam ettiğini söylüyor, bizim uydurmamız değil .

iliski_atolye_ic_webBu atölye çalışması ilişkisi olan TÜM ÇİFTLER İÇİN tasarlandı. Güçlü bir ilişki içindeyseniz, bu program size yeni farkındalıklar ve ilişkininizin geleceği için güçlü bir yakınlık, güven ilişkisi ve arkadaşlık kurma yollarını öğretiyor. Sıkıntılı bir ilişki içindeyseniz, bu iki günlük çalışma size ilişkinizi daha iyi anlamayı ve ilişkinizi onarmak için neler yapabileceğinizi sunuyor. Sunumlar gruba yönelik gerçekleşirken, uygulamalar her bir çiftin ayrı bir alanda özel olarak çalıştığı ve deneyimli Gottman terapistlerinin koçluğu eşliğinde gerçekleşiyor olacak.

Bu atölye çalışmasında, İlişkinizdeki yakınlığı, ilgiyi ve saygıyı nasıl arttıracağınızı; birbirinizle derinden bir bağ kurmayı; tartışmaları sakince ve mola vererek sürdürebilmeyi; ilişkinizi güçlendirmeyi ve edindiğiniz kazanımları uzun yıllar boyunca nasıl sürdürebileceğinizi öğreneceksiniz.

Atölye çalışmasına katılarak öğreneceğiniz bilgiler ve edineceğiniz becerilerin yanı sıra, yıllarca kullanacağınız hatta sevdiklerinizle paylaşacağınız kıymeti bir kutuya da sahip olacaksınız. Bu kutunun içinde neler mi var?

 • Kart Oyunları
  • Sevgi Haritası
  • Fırsat
  • Açık Uçlu Sorular
  • Bağ Kurma Ritüelleri
  • Aşk Oyunları (Ilık/Sıcak/Ateşli)
 • Mutlu İlişki Kullanım Kılavuzu
 • Tartışmaları Onarma Listesi
 • Tartışmadan Sonra Oyunu
 • Güçlü İlişki Evi 

Eğitimcilerimiz Hakkında

Uzm. Psk. Filiz Kaya ve Uzm Psk. Özge Altan Aytun, Gottman enstitüsünün kurucuları ve ilişki guruları John ve Julie Gottman’ın yetiştirdiği, Türkiye’deki tek sertifikalı Gottman terapistleri ve yöntemin ülkemizdeki tek eğitimcileridir. Çalışmalarını Psikoloji İstanbul Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde sürdüren uzmanlarımız, çift terapileri, çiftlere ve ebeveynlere özel eğitimler, çiftlerle hafta sonu çalışmaları ve “Türkiye’de Mutlu İlişkiler Çalışmasını yürütmektedirler.

Ön Başvuru Formu